COMFORTABLE

Momentálna nálada, životné situácie, program dňa či osoba, ktorú máte radi. Tieto všetky aspekty môžu ovplyvniť váš hudobný a módny vkus. Zatiaľ čo pred šiestimi rokmi som milovala len obtiahnuté oblečenie, odhalený dekolt a komerčnú hudbu, dnes dávam prednosť skôr pohodlným módnym kúskom a alternatívnejším skladbám. :) Viem, že pravidlo správnej francúzskej ženy znie - "Ak je spodná časť oblečenia voľná, vrchná by mala byť obtiahnutá..." Pri tomto outfite som však zvolila všetky prvky pohodlné a neobtiahnuté. Niekedy jednoducho nie je nič lepšie ako pohodlnosť, ktorá sa spojí s aktuálnymi módnymi trendami. :)

ASOS bag, H&M trousers, EBAY shirt, NEW YORKER heels, H&M rings and bracelets, NEW YORKER sweter6 komentárov:

 1. Nádherný outfit! Super blog! Nechceš se vzájemně sledovat? Byla bych moc ráda!:)

  vik-ladyla.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Hodně zajímavá kombinace:)
  Moc se mi to líbí:)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Mne sa paci kombinacia tej kosele s tym svetrom. Ten sveter ma super strih.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Tereza, Magdalén a Eva ďakujem veľmi pekne ;) ste milé!

  OdpovedaťOdstrániť
 5. toto je zase co? karneval? treti outfit co pozeram, je katastrofa. fakt si myslis, ze si modna, stylova, popri tom to nevies a zakazdym sa dohabes.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Aj tretí tvoj komentár, milý Anonym, je negatívny, čo ma neprekvapuje. Anonymne sa, samozrejme, najlepšie píšu takéto komentáre. Ďakujem za tvoje postrehy, cenila by som si viac konštruktívnosti, ale beriem aj takéto formulácie na vedomie. ;)

   Odstrániť