MISS DEAF SLOVAKIA 2013

Predchádzajúci týždeň bol po pracovnej stránke síce veľmi náročný, ale za to skutočne vydarený. Od utorka totiž v žilinskom Dome odborov prebiehali prípravy na súťaž krásy Miss nepočujúca SR 2013. Slávnostný galavečer sa uskutočnil v sobotu 14.septembra o 18.hodine a som veľmi rada, že som ho mohla odmoderovať. Na tejto misske dievčatá súťažili v niekoľkých disciplínach vrátane promenády v plavkách a voľnej disciplíny. Okrem krásnych nepočujúcich dievčat sa počas večera predstavili Miro Jaroš s kapelou, skupina Capoeira Oxumare Žilina a krstil sa aj kalendár Queen 2014, ktorý nafotila minuloročná víťazka Miss nepočujúca SR a 1.vicemiss Miss deaf World Erika Ďuricová. Za túto akciu som veľmi vďačná, pretože ma obohatila o mnohé skúsenosti s nepočujúcimi a nedoslýchavými ľuďmi. Napriek ich hendikepu sú to veľmi veselí, milí a talentovaní ľudia, ktorí s úsmevom na tvári zvládajú všetky každodenné aktivity. Dokonca som sa na tejto akcií naučila aj niekoľko užitočných posunkov od môjho celovečerného kolegu a tlmočníka Petra Marčeka. 
Ďakujem ešte raz všetkým za spoluprácu na tejto akcií! Pozdravujem celý organizačný tím, krásne dievčatá, porotu a všetkých hostí!

vizážistka, moderátorka, modelka alebo Charlieho anjeli alebo blond, ryšavá a čiernovláskas tlmočníkom Petrom Marčekom

vážená porota

krásne nepočujúce missky v marhuľových šatách

v plavkách

až pri prezeraní fotiek z Miss nepočujúca SR som si uvedomila, že pri moderovaní som maximálne nefotogenická :))

víťazka Miss nepočujúca SR 2012 a  1.vicemiss Miss deaf world Erika Ďuricová

krst kalendára Queen 2014


voľná disciplína - pantomíma

moderátorská grimasa číslo 2 :))tri šťastné missky pokope  - v strede víťazka Miss nepočujúca SR 2013 - Lýdia Svobodováfotenie víťazok


s finalistkou Miss SR 2011 a skvelou osobnosťou Vierkou Brežnoumôj sobotný účes - ďakujem šikovnej kaderníčke :)


  

3 komentárov: