NEW FACE X.

Už desať týždňov môžete na blogu sledovať rubriku New Face. V rámci nej vám každý týždeň prinášam rozhovory so zaujímavými osobnosťami. Dnes som v rubrike New Face vyspovedala krásnu a talentovanú modelku agentúry New Face Management Kristínu Kešnerovú. Napriek tomu, že od malička nesnívala o modelingu, dnes sa môže popýšiť zastúpením v New Yorku agentúrou FORD. Vo voľnom čase rada hrá na klavíri, cestuje a učí sa cudzie jazyky...
Prečo si sa rozhodla pre modeling? Ako si sa k nemu dostala?
K: Ešte pred tým, než som sa stala modelkou pre agentúru New Face Management, som dostala viacero ponúk na modeling v iných agentúrach na Slovensku. No vtedy som sa na to necítila dosť pripravená. Mala som len 13 rokov a myslela som si, že modeling nie je nič pre mňa. Ale aj tak mi to z času na čas vŕtalo hlavou, až kým ma jedného dňa nezastavila v škole modelka z New Face Mng. Vtedy sa vo mne niečo zlomilo a rozhodla som sa, že to vyskúšam.

Spomínaš si na svoje modelingové začiatky? Aké boli?
K: Povedala by som, že som ešte stále vo svojich modelingových začiatkoch. Ale áno, pamätám si svoj prvý fototest, kedy som v plnom úžase a nervózna prvýkrát stála pred objektívom. Tiež si pamätám svoje prvé vycestovanie do zahraničia konkrétne do New Yorku. Bolo to asi najvzrušujúcejšie obdobie môjho života.

Lákal ťa modelingový svet odmalička? Bol to tvoj sen?
K: Musím sa priznať, že modelingový svet ma odmalička rozhodne nelákal. Ale nie preto, že by som proti nemu bola nejako vyhradená, skôr som nad ním nikdy nerozmýšľala.  Až keď som mala 13-14 rokov a dostala som prvé ponuky, tak som sa modelingom začala viac zaoberať. Ale skutočnú chuť robiť modeling som dostala, až keď som sa už stala modelkou. :)

Čo sa ti na modelingu najviac páči
K: Rozhodne je to cestovanie! Milujem spoznávanie nových miest, ľudí a ten pocit slobody. Ale tiež zbožňujem prehliadky a fotenia. Musím povedať, že na modelingu sa mi páči prakticky všetko :)

Ktoré z fotení ťa najviac bavilo? Prečo?
K: Všetky fotenia sa mi páčili a každé ma obohatilo o nejakú skúsenosť. V pamäti mi ale utkvel jeden fototest z New Yorku, kedy som nemala žiaden make-up a ani upravené vlasy. Jediný pokyn od fotografa bolo "hýbať sa". Takže to dávalo veľký priestor kreativite a vďaka tomu som si to veľmi užila.

Čo považuješ za svoj najväčší úspech?
K: Za svoj najväčší úspech považujem zastúpenie v New Yorku agentúrou FORD.

Máš vysnívanú nejakú titulku časopisu, na ktorej by si sa chcela vidieť, prípadne kampaň alebo módnu prehliadku?
K: Vždy som si seba predstavovala niekde na bilboarde ako kampaň pre nejakú značku oblečenia alebo parfúmu. Ale v súčasnosti je  mojou najväčšou túžbou mať v zahraničí dobrú agentúru a robiť fashion weeky v Paríži, New Yorku a Londýne.

Udržiavaš si alebo formuješ svoju postavu kvôli modelingu?
K: Pravidelne cvičím, aby som sa udržiavala v dobrej kondícii, ale tiež aby som si formovala postavu. 


Čo najradšej nosíš oblečené vo svojom voľnom čase?
K: Vo svojom voľnom čase sa obliekam jednoducho a elegantne. Väčšinou nosím rifle, baleríny, nejaký jednoduchý top, ale obľubujem aj športovejšie oblečenie ako tenisky a tepláky. Ale to už záleží na tom, kam vo svojom voľnom čase idem a čo robím.

Ako tráviš svoj voľný čas?
Svoj voľný čas sa snažím využiť čo najefektívnejšie.Chodievam cvičiť, kúpať sa, hrám na klavíri, rada trávim čas s kamarátkami v meste alebo s rodinou. Často chodievame do prírody, rada čítam, učím sa jazyky, cestujem a skúšam nové veci.Ak sa vám tento post a môj blog páči, nezabudnite ma sledovať na BLOGLOVINe a FACEBOOKu. 
If you like this post and my blog, don’t forget to follow me on BLOGLOVIN and join my FACEBOOK PAGE


0 komentárov:

Zverejnenie komentára