WILD OMBRES

Počas predchádzajúci dní prešli moje vlasy hneď niekoľkými zmenami. Najskôr to bol zostrih do tupa a vyholený pramienok v salóne In Novato a teraz domáca ombré premena.


Túto farbu od Loréal Paris - Wild ombrés som po prvý krát objavila pred necelým pol rokom. Vtedy sa však dala kúpiť len na ebayi za 19 dolárov. Rozhodla som sa preto počkať si na deň, keď príde aj k nám na Slovensko.:) Po niekoľkých mesiacoch som sa konečne dočkala a svoju wild ombrés farbu som si kúpila v DMke za 6 €. Balenie s ombré odtieňom 2 obsahuje návod, čierne rukavice, kefku, záverečnú kúru, prášok na odfarbenie, krém na odfarbenie a fľašku s aplikátorom. Na wild ombrés farbe je úžasne to, že aplikácia je úplne jednoduchá, keďže farba sa dáva na kefku a rozčesáva do vlasov. Pri farbení som postupovala od zadnej časti vlasov až dopredu. Farbu som aplikovala od uší až po končeky. V návode bolo uvedené, že po aplikácií farby treba počkať 25 - 45 minút. Ja som radšej zvolila 30 minút, pretože som sa bála toho, aby vlasy nechytili príliš žltkastý odtieň. Konečný výsledok ma však veľmi potešil, pretože presne tak som si predstavovala svoje ombré vlasy.

Máte skúsenosti s ombré farbením?  7 komentárov:

 1. Hi Linda , thanks for stopping by my blog ! Just followed you on Bloglovin, and would love if you become my reader as well !

  XX Luba
  Well Living BLog
  http://www.well-living-blog.com

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Já si tu barvu dneska koupila a v neděli plánujeme s kamarádkami babinec, kde mi ombré udělají a přesně nějak tak jako ho máš ty by se mi líbilo:)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Terezka, dúfam, že sa ombré vydarí podľa tvojich predstáv:)

   Odstrániť
 3. Prosím ťa, mám otázku, keď si si nanášala farbu tak na celé vlasy alebo len od nejakej časti, vďaka :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Dnes som si farbila vlasy č.1 mám len 13 môžu sa mi poškodiť?

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Závisí to, samozrejme, od kvality vlasov. Myslím, že poškodenie by ti nemalo hroziť, keďže dnešné farby sú šetrné. Každopádne najlepšie ti s tým poradí kaderník/kaderníčka. ;)

   Odstrániť