THE CATCHER IN THE RYE

Mojím najväčším problémom pri blogovaní (resp. pri všetkých činnostiach, ktoré k nemu patria) je zohnať fotografa na fotenie outfitov. Stojan na zrkadlovku som zatiaľ neskúšala, ale v najbližšej dobe sa to zrejme zmení... Nemôžem predsa donekonečna zneužívať ochotu môjho priateľa a brata. Celkom by ma preto zaujímalo, ako fotenie outfitových fotiek riešia skúsenejšie blogerky. Ak to nejaká z nich číta, budem povďačná za každú radu a skúsenosť. :)


Najnovšie sa mojou novou dvornou fotografkou stala mamina. Tej musím poďakovať za výber prostredia, užitočné rady(mamy majú jednoducho vždy pravdu!:)) a hlavne fotenie týchto záberov. Myslím, že sa v najbližšej dobe môžete tešiť na ďalšie naše spoločné výmysly. Okrem fotenia vonku som si ešte v závere mája vyskúšala ateliérové fotenie a veľmi sa teším na to, ako vám čoskoro ukážem fotky z neho.
Užívajte si aj vy tento slnečný víkend niekde pri vode, na lúke, v žite...a ak budete mať čas, zapojte sa do prebiehajúcej giveaway

dress - banggood.com, shoes - imoda.sk, necklace - gift from magazine, earrings - H&M


2 komentárov:

 1. skúsenejšie blogérky. hm, Chiaru Ferrani z The Blond Salad fotí jej priateľ a Kayture fotí tiež jej boyfriend, ale ten je myslím profesionálny fotograf :).
  mňa osobne fotí najlepšia kamarátka, keď sme spolu niekde, inak môj otec, a keď má môj brat dobrú náladu, tak aj on :).
  inak, nádherná modrá! milujem túto farbu a tie šaty sú krásne!

  Kejmy ♥.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. jééj, Kejmy, ty si zlatá, ďakujem za túto dlhú odpoveď, priateľ to teda bude musieť so mnou vydržať;)

   Odstrániť