PALM LEAVES

Som veľmi milo prekvapená, ako zrevitalizovali a upravili Mestský park pri Staničnom námestí v Košiciach (pre mňa známy ako Staničný park:)). S priateľom sme mali pocit, že sme sa vrátili na dovolenku do talianskeho Rimini. Presne tam totiž boli takéto nádherné parky plné zelene, oddychujúcich ľudí a pohody.


Práve na tomto krásnom mieste v Košiciach vznikli aj tieto fotky. Myslím, že sa sem budeme pravidelne vracať. Niekoľko minút v tomto parku mi totiž dodalo množstvo energie. Po tejto návšteve som si opäť mohla povedať, že milujem metropolu východu. Aj keď domov je domov. Niet nad žilinských priateľov a rodinu, rodinný dom, žilinskú záhradu, vypestovanú zeleninu, bazén...;) Toto cestovanie na trase Žilina - Košice ma zrejme nikdy neprestane baviť. Už teraz sa teším na štvrtkové kúpanie v žilinskom domácom bazéniku a na víkendovú akciu Návrat vody na Mlynskej bašte v Košiciach.bandeau - MANGO, bag - ELLE, shoes, skirt, bracelets - H&M, vest - OODJI, necklace - EBAY6 komentárov:

 1. I might choose different crop top, but I love that idea!

  http://pilisstyle.blogspot.com/

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. I tried one different crop top, but I don´t like it, this crop top is better:)

   Odstrániť
 2. Oh really cute outfit sweetie!
  Now I`m following you in GFC and Bloglovin`
  I hope your follow me back!
  xx

  www.sakuranko.com

  OdpovedaťOdstrániť
 3. wooow, thank u Sakuranko, now I´m following u on BLG:)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. krásne zladený outfit, ja som mala včera na zápise na VŠ presne toto psaníčko a spočiatku som váhala, či si ho vziať alebo nie, mala som šaty síce elegantnejšieho strihu s podobnou ružovou farbou na kvetoch, ale nebola som si celkom istá a ako vidím nemusela som dlho váhať :)

  OdpovedaťOdstrániť