NEW IN

Predstavujem vám najnovšie úlovky zo včerajšieho nákupu. Začalo sa to veľmi nevinne. Chcela som sa len na chvíľu schovať v Auparku pred dažďom a vyšla som z neho s týmito vecami.:)


Túto tašku som mala vyhliadnutú už dlho a nakoniec som sa ju rozhodla kúpiť. Bola to láska na prvý pohľad a doteraz sa na ňu neviem vynadívať. Okrem toho mi do "doplnkovej" zbierky pribudli prstene a náramky z H&M. Obrovskú radosť mi spravili aj nové inovatívne silónky z Marks & Spencer, o ktorých som už na blogu písala.

Mimochodom, ďakujem vám všetkým za podporu. Aktuálne má môj blog viac ako 13 300 pozretí, čomu sa za takmer štyri mesiace existencie veľmi teším. Navyše, keby som spočítala všetkých followerov na GFC a BLG, je to prvá stovka. Ďakujem ešte raz!!!!:-* Teším sa z každého nového sledovateľa, pozretia a komentára. Dúfam, že komentov na lapkindressbox bude pribúdať čoraz viac, keďže pre mňa je spätná odozva skutočne dôležitá. Preto píšte, čo sa vám páči/nepáči, čo by ste na blogu chceli...Budem sa tešiť!!!:)

3 komentárov:

  1. ta taška je úžasná teda, nedivím se, že to byla láska na první pohled :D :)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. great bag! perfect for summer!

    tnx so much for stopping by at my spot, leaving me sweet comment! =)
    http://mancinasspot.blogspot.com/

    OdpovedaťOdstrániť