F&F SHOPPING

Zaujímalo by ma, podľa ktorého kritéria spozná človek nákupnú maniačku. V prípade, že je to na základe toho, že sa dotyčná osoba vyberie nakúpiť potraviny a kúpi nielen tie, ale aj oblečenie, tak potom som aj ja blázon do nakupovania. Minulý týždeň som bola na tradičnom nákupe potravín v Tescu a odchádzala som s taškami jedla, ale aj niekoľkými módnymi kúskami.


Avšak môžem sa vyhovoriť na moju 5€ poukážku, ktorú som od F&F dostala. Aspoň som ju konečne využila. Musím uznať, že kolekcie F&F sú čoraz lepšie a nápaditejšie. Minulý piatok som si tu kúpila túto dlhšiu sukňu, sivé tričko s čiernymi rukávmi a topánky so striebornou aplikáciou.
Takéto isté topánky som si kúpila ešte minulý rok v zime. Na jar som si ich chcela obuť a už som do nich nezmestila nohu. Nechápem, ako je to možné...Žeby mi narástla noha?? Preto som tie pôvodné v čísle 38 predala a kúpila si 39. Nečakala som, že ešte budú mať moju veľkosť, ale predsa len som ich našla.
Náušnica síce nie je z F&F, ale prišla mi taktiež v piatok z ebayu. Tento úlovok je dôkazom toho, akí sú niektorí predajcovia poctiví a slušní. Pôvodná náušnica mi totiž prišla prasknutá. Poslala som preto predajcovi na ebayi zlý feedback. Následne na to ma kontaktoval, že sa ospravedlňuje za tento problém a že mi ponúka vrátenie peňazí alebo nový kus. Jedinou podmienkou bolo, že zmením svoj zlý feedback. Neverila som, že mi pošlú nový kus a predsa len prišiel.

Čo ste si vy naposledy  kúpili v F&F? Páči sa vám ich najnovšia kolekcia?
shoes, skirt, T - shirt - F&F
ear cuff earring - EBAY


7 komentárov:

 1. the skirt and ear cuff are rocking it!

  http://pilisstyle.blogspot.com/

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ten earcuff prosím ihneď odfoť na uchu, na to som strašne zvedavá!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. tu je odfotený - http://lapkindressbox.blogspot.sk/2013/07/run-forrest-run.html

   Odstrániť