WHITE, BLUE AND RED LIPS

V týchto dňoch mi najväčšiu radosť robia MS v hokeji. Na tie sa každoročne tešíme spolu s mojím priateľom. Nie sme však typickými slovenskými fanúšikmi, ktorí fandia našim len vtedy, keď vyhrávame...


Každý rok ma počas konania MS v hokeji vedia "vytočiť" tieto záležitosti:
1. narastajúci počet hokejových kritikov a analytikov, ktorí hokej počas roka vôbec nesledujú a objavia sa vždy len počas svetového hokejového šampionátu. "Najlepšie" sú vyjadrenia typu - však sme hrali len so slabým Francúzskom...
2. zvýšený počet statusov na FB s hokejovou tématikou. V tejto kategórií vedie status, ktorý obsahuje slovo GÓL. Neverili by ste, koľko ich bolo počas zápasu Slovensko - Francúzsko. :)
3. fanúšikovia, ktorí fandia slovenskému tímu len počas výhier a vždy pred zápasom s náročným súperom skonštatujú - "Aj tak to prehráme..."
4. zlý dátum konania MS. Každoročne sa mi svetový hokejový šampionát prekrýva so zápočtami, skúškami a v minulosti aj s maturitami.

Naopak veľmi ma vie potešiť narastajúca národná hrdosť. Mám veľkú radosť, keď vidím slovenské vlajky pripevnené na oknách a autách. Dúfam, že aj vy fandíte Slovákom na MS bez ohľadu na to, či vyhrávame alebo prehrávame. Aj na týchto fotkách si môžete všimnúť náznaky slovenskej trikolóry - biela sukňa, modrý top a červený rúž.:)
top, necklace, bracelets - H&M
shoes - NEW YORKER
skirt, bag - second hand

2 komentárov:

  1. Já zrovna velký hokejový fanoušek nejsem, ale s tím "špatným načasováním" mistrovství máš pravdu, pamatuji si, jak jsme před třemi lety zahajovali ústní maturity a valná většina byla snad ještě opilá z předešlého dne, kdy jsme hráli a vyhráli:)) Sukně a kabelka jsou krásné!:)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Skvělý outift!
    Zvu Tě na moji GIVEAWAY! http://blondiever.blogspot.cz/2013/07/giveaway.html

    OdpovedaťOdstrániť