NEW FACE I.

Predstavujem vám novú pravidelnú rubriku, ktorá vznikla v spolupráci s modelingovou agentúrou New Face Management. Má názov NEW FACE a to hlavne z toho dôvodu, že na fotkách môžete vidieť nové tváre krásnych a talentovaných modeliek z tejto agentúry. V nej vám každý týždeň poodhalím niečo nové zo sveta modelingu, či už priamo z fotení, alebo zo života modeliek v zahraničí.

V prvej časti tejto rubriky by som vám chcela priblížiť zákulisie z fotenia pre WTF Factory. 
Keď som po prvý krát uvidela modely z tejto značky, zostala som veľmi milo prekvapená. Na jednotlivých kúskoch sa mi hneď zapáčili netradičné kombinácie farieb a nápadité strihy. Ako som už spomínala v predcházajúcom poste, rozhodne si od WTF Factory chcem niečo zaobstarať. Problém je však v tom, že sa neviem rozhodnúť, ktorý kúsok by to bol, keďže by som najradšej brala všetko.:) A myslím, že po tomto fotení sa moje rozhodovanie ešte viac skomplikovalo...Modelky z New Face Management vyzerali v jednotlivých outfitoch úžasne, mladistvo a sviežo, až som mala miestami pocit, že modely im boli šité priamo na mieru. 

Klem a Milan pri prípravách
Toto je podľa mňa jeden z najlepších modelov od WTF Factory. Celkom som závidela modelke, že si šaty mohla vyskúšať:)Celé fotenie výborne dotvárali rôzne rekvizity. Ako inak aj tie "sršeli" farbami. Kurča s džínsovou vestou bolo jedným z najsympatickejších momentov celého tohto fotenia. Myslím, že viaceré dámy by sa takejto spoločnosti doma potešili. :)

Popri fotení nezostáva veľa času na oddych. Dievčatá si však priestor na obed našli, čím vyvrátili mýtus o tom, že modelky nejedia vôbec nič. Tieto si napriek svojej dokonalej postave pochutnali na kúskoch pizze.Kolekcia od WTF Factory je úžasná. Najviac ma z nej oslovili práve rôzne prevedenia šiat. Spojenie modeliek z New Face Management a WTF Factory vyšlo na výbornú, o čom svedčí aj posledná fotografia. Tá je podľa mňa najlepšia a najoriginálnejšia! Už teraz sa teším na ďalšie takéto kreatívne fotenie.

Make-up:
Hairstyle:
Styling: Milan &Klem WTF
Produkcia: WTF
Postpro: New Face Management
Modelky: Barbora, Kristina, Simona, Zuzana (New Face Management) www.newfacemng.com

5 komentárov:

 1. Super rubrika, těším se na další! Jakou ty máš roli při tom focení?

  WorldByBella

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. moja rola je čisto blogerská, mapujem a hodnotím zákulisie:)
   som veľmi rada, že sa ti rubrika páči

   Odstrániť
 2. skvelýýý článoček:) veľmi ma bavííííí takéto čítaníčko a aj fotky sú super:))

  OdpovedaťOdstrániť