OMBRE, OMBRE, OMBRE

Ombré sem, ombré tam, tá má ombré vlasy, ďalšia zasa ombré nohavice. V tomto príspevku som sa rozhodla predstaviť vám najnovší ombré štýl na mojich nechtoch. Pred tým som ho skúšala urobiť s mojou domácou zásobou lakov, ale výsledný efekt nebol podľa mojich predstáv. Nakoniec som objavila sadu NAIL ART DEGRADE od PUPY. Pri tomto pokuse bol výsledok viac ako dokonalý, čo môžete posúdiť na fotkách nižšie.


Aplikáciu týchto dvoch lakov zvládne úplne každý.
1.Najskôr aplikujte dve vrstvy PUPA laku - lasting color(1.). Prvú vrstvu nechajte 5 minút zaschnúť, potom naneste druhú. Opäť počkajte 5 minút. Dodržanie časového limitu je v tomto prípade dôležité, keďže sa postupne budú nanášať ďalšie vrstvy.


2.Po prvom kroku použite lak s akousi tekutinou - DEGRADE TOP COAT(2.), ktorý nanesiete na trišvrtinu nechta. Počkáte 3 minúty.


3. Po trojminútovom schnutí nasleduje ďalšia vrstva, ktorú aplikujte napríklad už len na polovicu nechta. Opäť počkajte 3 minúty.


4. V ďalšom kroku naneste tekutinu už len na štvrtinu nechta. Je to na vás, aký pomer zvolíte. Podstatné je, aby vám vznikli akési stupne na nechte.


Ak vám zostal lak mimo nechta(tak ako mne na ukazováku), odstráňte ho odlakovačom a paličkou do ucha.

Tu je konečný výsledokP.S.: Laky na nechty od Pupy už nevymením za nič. Ako jedny z mála držia aj po náročnom upratovacom dni. :)


5 komentárov:

  1. Ako káva alebo kakao. Pekné :)

    GiveAway with Firmoo.com !! → http://blog-de-la-licorne.blogspot.sk/2013/07/giveaway-with-firmoocom.html

    OdpovedaťOdstrániť