EBAY shopping

Dlho som sa nakupovaniu na ebayi vyhýbala. Bála som sa hlavne toho, že sa vopred zaplateného tovaru nikdy nedočkám. Minulý rok na Vianoce som však nabrala odvahu a rozhodla som sa vyskúšať takýto druh nakupovania. Objednala som si "vybíjance" za 2 €. Na moje prekvapenie prišli veľmi skoro, dokonca aj s malým darčekom. Odvtedy sa u mňa stalo nakupovanie cez ebay rutinou.

obľúbené čiapky - beanies

Človek tu zoženie veľa vecí za rozumnú niekedy až smiešnu sumu. Dokonca som zatiaľ natrafila len na serióznejších a lepších predávajúcich ako u nás na SR a nemala som absolútne žiadny problém s dodaním alebo platením. Najradšej tu nakupujem rôzne doplnky, ktoré môžete vidieť na fotkách. V najbližších dňoch čakám na pruhovanú košeľu, modrý náhrdelník a náramok. V prípade, že ste ešte nenabrali odvahu nakupovať na ebayi, rozhodne to vyskúšajte. Stačí sa zaregistrovať, mať kreditku, s ktorou môžete platiť cez internet(nepotrebujete paypal) a už len veselo vyberať a nakupovať.:)

počas mojej fúzovej éry som si kúpila tento set

biela košeľa s bočnými vreckami(na fotke pokrčená, ale v skutočnosti veľmi pohodlná a vyžehlená:)); čelenka; obľúbený náhrdelník, ktorý ste mohli vidieť TU a ozdoby na košeľu(krídla a karty)

kamienky, rôzne vybíjance, skrutky, hroty na moje DIY činnosti, jednoducho studs & spikes

náhrdelník z farebných zápaliek, milujem tieto originálne doplnky 
0 komentárov:

Zverejnenie komentára