CRACK UR COLOUR

O dnešnej dobe sa zvykne hovorievať, že je neustále hektická, rýchla a stresujúca. S rýchlosťou len môžem súhlasiť, keďže niekedy ani neviem, akou závratnou rýchlosťou prejde celý týždeň(o víkende nehovoriac). Preto občas potrebujem rýchlo sa vychystať do práce alebo do školy a napriek tomu vyzerať upravene. Pri  make upe ma vždy zachraňujú líčka a rúž(ale o tom niekedy nabudúce) a pri nechtoch rýchloschnúce laky.

K jednému z nich od Rimmelu som sa dostala vďaka časopisu Elle a odvtedy ich mám v zásobe hneď niekoľko - fuchsiový, perleťový, oranžový, čierny a červený praskajúci. Vyhovuje mi na nich, že bleskurýchle vyschnú(síce nie za 60 sekúnd, ako sa píše na obale, ale aj tak som spokojná). Veľmi rada používam kombináciu 60 seconds Rimmel a Rimmel crack ur colour. Práve pri ňom sa vždy teším na to, čo nové mi "popraská" na nechtoch. Aktuálny výsledný efekt si môžete pozrieť na fotkách. Môjho obľúbenca spomedzi lakov už poznáte, ktorý je ten váš?:)

Postup pri Rimmel CYC je jednoduchý - stačí naniesť váš obľúbený lak, nechať ho PORIADNE vyschnúť(skutočne poriadne, pretože pri nedôslednom vyschnutí nemusí byť výsledný efekt taký dokonalý) a naniesť praskajúci lak od Rimmelu.:)


3 komentárov:

 1. Bonita manicura!!
  Saludos
  http://judithbysucre.blogspot.com.es

  OdpovedaťOdstrániť
 2. very nice! Love it!

  Check out my blog too!! Maybe would you like to follow:>

  www.high-heeled-view.blogspot.com

  <3

  OdpovedaťOdstrániť