MY FAVOURITE DIY

Ako väčšina žien aj ja sa musím priznať k tomu, že milujem nakupovanie oblečenia a doplnkov. O pár rokov sa to u mňa určite zmení a oveľa radšej budem nakupovať bytové doplnky a detské vecičky. Dovtedy si však stále budem užívať fashion nákupy cez net alebo v obchodoch. V dňoch, keď mi moja kreditka dáva jasne najavo, že treba opäť šetriť, radšej uprednostňujem „upgrade“ môjho starého oblečenia. Je to neuveriteľné, ale aktivity typu DIY ma niekedy napĺňajú omnoho viac ako nákup hotových módnych kúskov. V nasledujúcej minigalérií by som vám preto chcela predstaviť moje obľúbené upgradované alebo DIY vecičky.  
cut out shirt – ideálna ku koženej sukniMoje obľúbené DIY - háčkované goliere. Tie som síce nevyrobila ja, ale moja teta, ktorá je v tejto činnosti skutočný profík.

klasické kúsky vylepšené vďaka „studs“ z ebayu

Moja srdcovka -  topánky s ostňami. Vyrobila som ich pred niekoľkými týždňami za pomoci starých baleríniek z NYru. Už aby tu bola jar, nech vám ich ukážem v niektorom z mojich outfitov:)

Denim vesta zo starej džínsovej bundy obohatená o "spikes" z ebayu. 


Už teraz mám v hlave množstvo nápadov na ďalšie DIY. Venujete sa aj vy tejto činnosti? Ktoré sú vaše obľúbené ručne vyrobené kúsky? 


4 komentárov:

  1. vypadá to všechno strašně hezky :)

    http://fashionbynat.blogspot.cz/

    OdpovedaťOdstrániť
  2. I know your blog and have loved it! I follow you from now! XoXo from http://a-little-look-to-my-looks.blogspot.com.es/

    OdpovedaťOdstrániť